Veibeskrivelse
  • Fra

  • Til
    Weland AS


Adresse

Besøks adresse:
Svennerudveien 34
2016 Frogner

Post adresse:
Svennerudveien 34
2016 Frogner

Telefon sentralbord: 46 93 91 00

Telefax: 63 86 69 71

E-post: weland@weland.no

Webmaster: webmaster@weland.no

Gå videre til kontaktskjema »

 

GPS-koordinater

WGS84 (desimaler)
Latitude: 60.02019
Lengdegrad: 11.07646

WGS84 (grader, minutter og sekunder)
Latitude: N 60º 1' 12.684"
Lengdegrad: E 11º 4' 35.256"

 

Daglig leder og Salg

Knut S. Larsen

Telefon: 99 21 91 31

E-post: knut.larsen@weland.no

Vcard: vCard

Kontaktperson Oslo og Akershus

Gunnar Johnsrud

Telefon: 99 21 91 32

E-post: gunnar.johnsrud@weland.no

Vcard: vCard

Kontaktperson Akershus, Østfold og Oslo

Christoffer Syvertsen

Telefon: 99 21 91 33

E-post: christoffer.syvertsen@weland.no

Vcard: vCard

Kontaktperson Buskerud, Vestfold, Oslo og Akershus

Stein Erik Sibbern

Telefon: 99 21 91 45

E-post: stein.sibbern@weland.no

Vcard: vCard

Kontaktperson Hedmark, Telemark, Øst- og Vest-Agder

Olav Fossmellem

Telefon: 99 21 91 37

E-post: olav.fossmellem@weland.no

Vcard: vCard

Kontaktperson Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane

Randi Wedaa

Telefon: 99 21 91 30

E-post: randi.wedaa@weland.no

Vcard: vCard

Kontaktperson Oppland, Sør- og Nord-Trøndelag, Møre og Romsdal

Bjørn Soleim

Telefon: 99 21 91 46

E-post: bjorn.soleim@weland.no

Vcard: vCard

Kontaktperson Nordland, Troms og Finnmark

John-Andrè Olsen

Telefon: 99 21 91 29

E-post: john-andre.olsen@weland.no

Vcard: vCard

Salg lagerartikler

Mari Hedum

Telefon: 99 21 91 36

E-post: mari.hedum@weland.no

Vcard: vCard

Salg taksikring og solpanelfester

Tor Inge Skau

Telefon: 99 21 91 27

E-post: tor.skau@weland.no

Vcard: vCard

Annet

Ronny Steinsvik
Lagerleder

Telefon: 99 21 91 38

E-post: ronny.steinsvik@weland.no

Vcard: vCard

MERK: Du har deaktivert JavaScript og / eller CSS. For denne siden skal fungere fullt krever at dette er aktivert.

Kontakt oss

Kontaktskjema

Information

Vær vennlig å fylle ut skjemaet hvis du har en forespørsel til oss.

Felt markert med * er obligatoriske


Fyll inn både fornavn og etternavn.


Fyll inn din e-postadresse.


Kun tallene 0-9








Kun tallene 0-9

INFORMASJON SENDES. VENNLIGST VENT!